Zabıta’dan Ramazan Denetimi

Konu ile ilgili açıklama yapan Iğdır Belediye Eş Başkanı Yaşar Akkuş; “halkın temiz, hijyenik ve sağlıklı ürün alabilmesi, aynı zamanda Ramazanı huzurlu bir ortamda geçirmesi için ekiplerimizle gece gündüz 7/24 halkın hizmetindeyiz” dedi.

“Denetimlerimiz aralıksız devam edecektir” diyen Zabıta Müdürü Erdal Bagane ise konuşmasında; “zabıta ekipleri halk sağlığını koruma ve işletmecilerin daha hijyenik ortamlarda hizmet vermelerini sağlamak için denetimlerine aralıksız devam ediyor. Ramazan ayı öncesi ilimiz genelinde faaliyet gösteren market, kasap, lokanta, pastane ve fırınları denetleyen zabıta ekiplerimiz esnafımıza hijyen ve ürünlerin son kullanma tarihleri konusunda uyardı. Özellikle halkın en yoğun şekilde hizmet aldığı marketler ve fırınlar üzerinde denetimleri sıklaştıran zabıta ekiplerimiz işyerindeki ürünleri ve depoları kontrol etti” dedi.

GSM Ruhsatları Komisyon Başkanı ve aynı zamanda Gıda Uzmanı Volkan Parlak ise; “özellikle ekmek gramajları sağlıklı ürün ve gıda konusunda hijyenik olmadığı taktirde kesinlikle müsamaha göstermeyeceğiz” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.