Yüksel Babal’dan Iğdır Amatör Kulüpler Birliği’ne Ziyaret

4

Iğdır Kulüpler Birliği Başkanı Memet KAZAN, ilimizde bulunan Amatör Spor Kulüpleri Birliği’nin 15 Aralık 2015 günü saat 14.00 da yapılan açılış törenine, Kulüpler Birliği Onursal Başkanı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yüksel BABAL’ı davet etmişlerdir.

Yapılan bu nazik davete icabet ederek açılışa katılan, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yüksel BABAL’a yöneticiler ve sporcular yoğun sevgi ve ilgi göstermişlerdir. Özellikle sporcu gençlerin Iğdır Gençliği Yüksel BABAL’a,” BABA” diyor”, tezahüratı ve alkışları karşısında çok duygulandığını dile getiren Sayın Müdürümüz gençlere yönelik; öncelikle gösterdikleri sevgiden dolayı teşekkür ederek, her zaman tüm imkânlarımızla Iğdır gençliğinin yanında olmaya devam edeceğiz, gençleri sokaklara değil sahalara dolduracağız, yine başka illerde mevcut sportif aktiviteleri Iğdır’ımıza ve Iğdırlı gençlerimizle buluşturup faydalanmalarını sağlayacağız, amacımız imkanlarımızı seferber ederek Iğdırlı gençlerin sevgi ve saygı içerisinde spor yapmalarıdır. Bu bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir, diyerek kısa bir konuşma yapmışlardır.

Kulüpler Birliği Başkanı Memet KAZAN, Sayın Müdürümüze ithafen  “Topluma hizmet etmek en büyük zenginlik ve ibadettir.”, Siz Sayın Müdürümüz bunu en iyi şekilde özelde bizlere ve genelde Iğdırlılara yaşatmaktasınız. Bu da bizleri ziyadesiyle mutlu etmekte ve çok şanslı kılmaktadır, diyerek Sayın Müdürümüze teşekkürlerini sunmuşlardır. Günün anısına, Kulüpler Birliği Başkanı Memet KAZAN, yöneticiler ve sporcular adına İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yüksel BABAL’a Kulüpler Birliğini simgeleyen plaket ve üzerinde YÜKSEL BABAL yazılı 76 NUMARALI Formayı takdim etmişlerdir.

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yüksel BABAL kendisine gösterilen yoğun sevgi seli ve anlamlı hediyeler için Kulüpler Birliği Başkanı Memet KAZAN, yöneticiler ve tüm sporculara teşekkür ederek, başarılar dilemişlerdir.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.