Yüksel Babal’dan 30 Ağustos Mesajı

 

“Tarihin dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi Türk milletinin vatanı, bağımsızlığı ve özgürlüğü söz konusu olduğunda canını seve seve feda edebileceğini ve asla esaret altına girmeyeceğini göstermiştir. Milletimiz bu zaferle milli egemenlik birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek şekilde unutulmayacak bir ders vermiştir.

Ecdadımızdan emanet aldığımız bu kutsal vatanı korumak, her alanda emin adımlarla ilerletmek ve milletimizi hak ettiği seviyeye ulaştırmak için yılmadan çalışmaya devam etmek, aynı inanç ve imanla birlik ve beraberliğimizi korumak, ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmaya mecburuz.

Bu duygu ve düşünceyle, Zafer Bayramımızın 94.Yıl dönümünü kutluyor, başta ulusumuzun ebedi önderi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu eşsiz zaferin mimarları olan yakın silah arkadaşları, ettikleri yemine sadık kalarak emsalsiz bir özveri ve feragat timsali olan, vatanı uğrunda kanlarını akıtan şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz ile şehit ailelerimize de sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.

Selam ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.