YİKİT: “Tüm Çalışmalarımızı Kendi Öz İmkânlarımızla Yaptık”

 

 Iğdır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan yol yapım çalışmaları kapsamında çalışması biten yolların ardından Iğdır Belediye Eş Başkanı Murat Yikit açıklamalarda bulundu.

Ne İktidarın ne de başka bir kurum ve kuruluşun yol yapım çalışmalarında katkısı olmadığını belirtti. ‘Bu şehirdeki tüm çalışmalar belediyenin kendi imkânları ile yapılmıştır’

Yikit, Bu şehirdeki tüm çalışmaların belediyenin kendi imkanlarıyla gerçekleştirdiğine dikkat çekerek” Şimdi bu konuda açık ve net söyleyelim yol asfaltlama çalışmaların iki yıl içerisinde bize maliyeti yaklaşık 20 milyon lira ve bunun yaklaşık yüzde 70’i ödenmiş durumda. Bu harcamaların tamamı bu belediyenin öz kaynakları ve burada yaşayan halkların vergilerinin dışında hiçbir kaynağı yoktur. Bu çalışmalarımız için ne iktidarın nede başka kurum veya kuruluşların zerre katkısı olmamıştır.Biz sürekli denetlenen bir belediyeyiz bu kentte yapılan tüm çalışmalar öz kaynaklarımız tarafından finanse edilmektedir. Gerçekten iyi bir ekip yola çıktığınız zaman önünüze koyduğunuz hedefe ulaşmak için kendi yelpazenizi aşmayacaksınız aştığınız zaman batarsınız hedefinize ulaşamazsınız. Ben açık ve net söylüyorum bu kente en ufak değer katacak biri varsa buyursun gelsin biz bu konuda en ufak bir engelde çıkarmayız. Bu şehirdeki tüm çalışmalar belediyenin kendi imkanları ile yapılmıştır bunun aksini iddia eden varsa buyursun belgeleriyle kanıtlasın bizde tamam bizimde bilmediğimiz bir şey varmış diyelim” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.