Yetkililerden Dilucu Sınır Kapısına Ziyaret

Iğdır il Emniyet müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Hakan Başakçı, ve 5. Hudut Alay Komutanı P. Albay Taner Güneş, Iğdır’ın Aralık İlçesinde bulunan Nahcıvan Özerk Cumhuriyeti’ne açılan Dilucu Gümrük Kapısını ziyaret ettiler.
Dilucu Gümrük Müdürü Nebiye Akalın, Kaçakçılık ve istihbarat Müdürü Sevgi Kaya, Pasaport Şube Müdürü Gökhan Karagül, ve görevli personeller tarafından karşılanan Iğdır’ın asayişinden sorumlu yetkililer Dilucu sınır kapısında ki sorun ve beklentiler ile ilgili bilgi alınarak çözüm yolları üzerinde istişarede bulunuldular.
Yetkililer, dinledikleri aksaklık ve beklentileri kısa süre içerisinde çözeceklerini işleyişin daha verimli hale gelmesi için çalışacaklarını vatandaşın gidiş ve gelişinin daha rahat bir şekilde yapması için gerekli çalışmanın yapılacağını belirttiler.
Dilucu gümrük müdürlüğünde yapılan toplantıda sınır kapısında herhangi bir tıkanıklık olup olmadığı konusu istek ve şikayetler ele alınarak çözüm yolları tartışıldı.
Iğdır il Emniyet müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Hakan Başakçı, ve 5. Hudut Alay Komutanı P. Albay Taner Güneş gümrük Müdürleri ve personel ile sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledikten sonra gümrükten ayrıldılar.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.