Yeşil Iğdır Engelliler Spor Kulübü Derneği Teşekkür Programı Düzenledi‏

n

Yeşil Iğdır Engeliler spor klübü Başkanı Hakan Abakay, Dernek üyelerine daha iyi hizmet verilebilmesi ve onların daha iyi şartlarda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılabilmeleri için bizden desteklerini esirgemeyen gönül dostlarımız, kurum amirlerimiz ve emeği geçen herkes için teşekkür programı düzenlediklerini belirtti.

Programa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem SAFA ve Şube Müdürleri, Orman ve Su İşleri Müdürü Mete TÜRKOĞLU, Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ ve Şener YILDIRIM, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım AYDOĞDU, İş Kur Müdürü Halis ERDOĞAN,  Halkeğitim Müdürü Mehmet GÜL, Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahaddin ARTANTAŞ, Erhan YAYCILI Ada Tur Şahin ADA, Babacan Mısır Selçuk KARADAĞ, terzi Sakine UFUK, perdeci Şule AYIK, Sır Temizlik Ali SALDUZ, Sırrı KOÇ, Boyacımız Hanifi ÖZMEN, Eczacı Sebahat KARAGÖZ’e  dernek başkanı hakan ABAKAY tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. 

Başkan, Hakan ABAKAY, konuşmasında daha ismini sayamadığım gönüldaşlarımız, hepinizin emeğine yüreğine sağlık teşekkür ederiz, Engeller aşıldıkça bizler için hayat daha kolaylaşıyor desteklerinizle engelli sporcularımız büyük başarılara imza atıyor.” diye konuştu.

Kurum Müdürleri ve Hayırsever İş adamları anlamlı ve bir okadar değerli olan teşekkür belgesinden dolayı teşekkür ettiler. Her zaman Engeli kardeşlerimizin yanında olduk olmayada söz veriyoruz. Şeklinde konuştular.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.