Yaz Kur’an Kursları Kapatılış Programı Düzenlendi

gh

Iğdır Merkez Camiinde yapılan kapanış programına; İl Müftü V. Alaaddin YANARDAĞ, Din Hizmetleri Şube Müdürü Salim TAŞKIN, Kur’an Kursu Öğreticileri, İmam – Hatipler, Kurs öğrencileri ve cemaat katıldı.

Açılış konuşmasını İl Müftü V. Alaaddin YANARDAĞ yaptı.

Konuşmasına; Yıllık iznini il dışında geçiren Iğdır İl Müftüsü Cüneyt KULAZ’ ın, selam sevgi ve teşekkür mesajını, kurs öğrencilerine, kurs hocalarına, velilere ve cemaate ileterek başlayan YANARDAĞ, 2014 yılı yaz Kur’an kursları programı çerçevesinde Iğdır il merkezinde toplam 169 kursta 232 Kur’an Kursu hocaları nezaretinde 5484 öğrenciye Kur’an eğitimi, çeşitli branşlarda sportif faaliyetler, yarışmalar, piknik ve gezi programları vb. etkinliklerin gerçekleştirildiği bilgisini verdi. İl Müftü Vekili A. YANARDAĞ, kursiyerlerden gelecek yıl en az bir arkadaşını getirerek 10 bin kursiyere ulaşacakları sözünü aldı.

 Programda, Din Hizmetleri Şube Müdürü Salim Taşkın ise öğrencilere; öğrendiklerini unutmamak için her fırsatta mahallelerindeki Camiye gitmelerini tavsiye ettikten sonra, Baharlı Cami İmam – Hatibi A. Mecit Aydın’ ın yaptığı duanın ardından öğrencilere kek ve meyve suyu ikramıyla program son buldu.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.