“Yaşam Boyu Kültür Sanat ve Spor” Projesi Yılsonu Etkinlikleri Yapıldı

SAM_4351

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Genlik Projeleri Destek programı kapsamında finanse edilen ve Melekli Şehit Piyade Çavuş Tunay Şafak Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından yürütülmekte olan “Yaşam boyu Kültür Sanat ve Spor” Projesi yılsonu etkinlikleri yapıldı.

Etkinliklere Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, Milli Eğitim Müdür yardımcıları, Melekli Belediye Başkanı Ali VAROL, Okulumuza ismini veren Şehit Tunay ŞAFAK’ın ailesi ve öğrencilerin aileleri katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Proje Koordinatörü Mustafa GENCER; proje kapsamında yapılan faaliyetleri ve projeye katılan öğrencilerin başarılarından bahsetti. Konuşmasında Bocce Petank Altın noktada Türkiye 5. olan Ulaş YAY’ı ve Turizm Haftası kapsamında yapılan resim yarışmasında Iğdır 1. olan Aybüke TUNA’yı tebrik etti. Projeye Katkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına Teşekkür etti.

Yapılan etkinlikte proje kapsamında açılan Resim Kursuna katılan öğrenciler tarafından yapılan resimler ve ebrular sergilendi. Spor Kurlarına katılan öğrenciler tarafından spor etkinlikleri yapıldı. Etkinlikler sonunda davetlilere ve kursa katılan öğrencilere yemek ikram edildi. Halk oyunları oynadı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.