Yangını TOMA Söndürdü

7

Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal”Hdp’li Belediye Başkanına Ctomo’lara Çocuklar Taş Atmasın”Dedi

 

Iğdır’ın Kars caddesinde Aslantürk Apartmanında çıkan yangın korkuttu. Üç apartmanın yan yana olduğu altı katlı apartmanın çatı katında meydana gelen yangını Iğdır emniyet Müdürlüğüne ait Tomo’lar ve belediye itfaiyesi söndürdü.

Apartman sahibi Hüseyin Arslantürk; “Yangının asansör boşluğundan çıktığını tahmin ediyoruz. Buda çatıya kadar sıçramış. Sağ olsun Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toma’ları anında müdahale ederek söndürdüler. Daha sonra belediye itfaiyesi geldi müdahale etti. Yangının yüzde doksanını Emniyet Müdürlüğü’ne ait TOMA aracı geri kalanını da belediye söndürdü. Teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bu arada yangın haberini alır almaz olay yerine gelerek Tomo’ları yönlendiren Iğdır Emniyet müdürü Yüksel Babal, daha sonra olay yerine gelen HDP’li Iğdır Belediye başkanı Murat Yikit ve vatandaşlara “Bakın Iğdır EmniyetininTomo’ları olmasaydı. Şimdi bu mahalle yanmıştı. Bunun için çocuklara söyleyin polis otosuna Toma’lara taş atmasın ”dedi.

Yangına Iğdır itfaiyesi, Melekli, Halfeli, Karakoyunlu, Tuzluca, Aralık belediyesi itfaiyesi müdahale etmek için gelirken olay yerine gelen Iğdır Hava limanı müdürü Fikret Bağca ve itfaiye ekipleri de olası yangın için tedbir aldılar.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.