Valilikte Bayramlaşma

Üzüntülerin yerini sevinçlerin almasını, kardeşlik ve dostluk bağlarının daha çok canlanmasını dileyen Vali Ünlü, tüm Iğdırlıların aileleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni etti.
Tüm davetlilerle tek tek bayramlaşan Vali Ünlü, Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını diledi. Dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakılarak birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğini ifade eden Vali Ünlü, “Hep birlikte Ramazan Bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Sevinmek kadar sevindirmenin de önemli olduğu bayramlarda, kimsesiz, hasta ve yaşlılarımızı da ziyaret ederek onların gönlünü almalıyız” diye konuştu. Vali Enver Ünlü programa katılan çocuklara oyuncak hediye etti.
Iğdır Valilik Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Vali Yardımcıları, birim amirleri, Vatandaşlar, İş adamları, Siyasi parti İl Başkanları, Siyasi parti Milletvekili adayları ve personel katıldı.
Iğdır Valisi Enver Ünlü, Ramazan Bayramı münasebetiyle gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Iğdırlıların bayramını kutladı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.