Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’den Karakoyunlu Nüfus Müdürü’ne Ziyaret

IMG_2569

Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen ile birlikte Karakoyunlu Kaymakamı Nursan Vural Zorlu, Belediye Başkanı Kurban Kaya ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer Coşar, İlçe Nüfus Müdürü Turgut Turan’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Iğdır halkı tarafından sevilip önem gören ve halkla ilişkilerini her daim ön planda tutan Sayın Özmen, Basın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü’nde görev yapmakta iken Karakoyunlu İlçe Nüfus Müdürlüğüne atanan Turgut Turan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İlçe Nüfus Müdürü Turgut Turan;  Sayın Özmen’in Iğdır’da göreve başladığı günden beri büyük bir hayran kitlesi oluşturduğunu, gerek kamu çalışanları gerekse sivil toplum kuruluşlarınca Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen tarafından kendilerine olan yakınlıklarının sürekli dile getirildiğini ifade ederek, kendisine yapılan ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu söyledi.

Sayın Özmen, ziyaret kapsamında nüfus personellerince toplu fotoğraf çekinerek gün içerisindeki programını devam ettirmek üzere nüfus müdürlüğünden ayrıldı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.