Vali Ünlü Vatandaşlarla Buluştu

”Halk Günü” toplantılarının Haziran ayı buluşması Vali Enver Ünlü başkanlığında vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
Toplantıda vatandaşlara karşı en iyi ve en faydalı kamu hizmeti sunmanın önemine dikkat çeken Vali Ünlü, “Milletimiz bir seçimi daha geride bıraktı. Vatandaşlarımızın hür iradesi bir kez daha tecelli etti. Sayın Cumhurbaşkanımız milletimizden aldığı güç ve destekle çok daha güzel işleri yapmak için yeni havalimanları, yeni yatırımlar, yeni köprüler, yeni yollar, yeni fabrikalar ve yeni iş sahaları açmak için yoluna devam edecektir. Ben bir kez daha Sn. Cumhurbaşkanımızın ve TBMM’nin vatanımız, milletimiz ve memleketimiz için hayırlı ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Allah onlara sağlık, afiyet, güç ve kuvvet versin. Bizler devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Bugün gene sizlerle birlikteyiz. Devletimiz milletimiz için vardır. Bu noktada vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek, ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi için adaletli şekilde davranmak bizim vazifemizdir. İnşallah sorunlarınıza burada imkanlar ölçüsünde çözüm bulacağız” dedi.
Vali Ünlü, konuşmasını tamamlamasının ardından vatandaşlarla tek tek görüşerek onların sorun ve isteklerini dinleyip, özellikle iş, sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntı konularının çözümü noktasında destek isteyenler için kurum müdürlerine çeşitli talimatlar verdi.
”Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar ise sorun ve taleplerini dinleyen Vali Enver Ünlü’ye teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.