Vali Ünlü Tuzluca İlçesini Ziyaret Etti

Vali Enver Ünlü, kurum müdürleriyle birlikte Tuzluca İlçesini ziyaret etti. İlk olarak Tuzluca Belediyesini ziyaret ederek, Tuzluca Kaymakamı ve Tuzluca Belediye Başkan Vekili Abdullah Kadıoğlu’ndan ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.
Belediye ziyaretinin ardından Vali Enver Ünlü beraberindeki heyetle birlikte Tuzluca Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini, Gaziler Köyünü, Tuz Mağarasını, Endüstri Meslek Lisesi İnşaatını, Tuzluca Çocuk parkı inşaatını, Basketbol sahasını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. İlçeye ait sosyal projelerini hakkında ilgililerden bilgi aldı.
Tuzluca İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen ve sohbet ederek, sorunlarını dinledi.
Vali Enver Ünlü, Daha sonra Tuzluca ilçesine bağlı gaziler köyünü ziyaret etti vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla bire bir ilgilenen Vali Enver Ünlü, Talepve önerileri alarak konuyla ilgili kurum amirlerine, vatandaşlarımızın sıkıntılarının çözümüne yönelik talimatlar verdi. Vali Enver Ünlü okul çıkışında evlerine giden öğrencilerle sohbet etti. Derslerinin çok başarılı olduklarını söyleyen öğrencileri Iğdır kapalı yüzme havuzuna götürme sözü verdi.
Ziyaret Tuz mağaralarının gezilmesi ile son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.