Vali Ünlü, Şehit Annesini Makamında Ağırladı

15 Temmuz gecesinde FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında Özel Harekat Daire Başkanlığına düzenlenen saldırı sonucunda yaralanan ve daha sonra kaldırıldığı hastanede şehit olan Başkomiser Bülent Yurtseven’in annesi Nazife Yurtseven ve 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Iğdır Dernek Başkanı Kamber Güzelkaya, Vali Enver Ünlü’yü makamında ziyaret etti.
Bu ülke uğruna gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizin yakınlarının en kutsal emanetlerimiz olduğunu yeniden hatırlatan Vali Ünlü, “15 Temmuz, üzerine kara bulutların çöktüğü bir gecede Türk milletinin yeniden dirilişinin adıdır. 15 Temmuz milletimizin zaferidir. O gece ve sabahında aziz milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. Şehidimiz Başkomiser Bülent Yurtseven ise o gecede hainlerin bombalı saldırısı sonucunda şehadete ulaştı.
Allah ondan ve tüm şehitlerimizden razı olsun. Onlar, ecdadımızın emanetlerini yere düşürmemek için her türlü fedakarlığı yaptı. Bu vesileyle 15 Temmuz gecesinde tarihin şerefli sayfalarına isimlerini altın harflerle yazdıran tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.
Şehit annesi Nazife Yurtseven, Vali Ünlü’ye ilgisinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.