Vali Ünlü, Bağımlılıkla Mücadele Programına Katıldı

Vali Enver Ünlü; Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Komutanı Hakan Başakçı, İl Milli Eğitim Müdür Murat Aydoğdu, kurum müdürleri, protokol üyeleri, mahalle muhtarları ve davetlilerin katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kültür Merkezinde düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele Programına katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program; İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uyuşturucuyla mücadele ve okul güvenliği sunumunun yapılması ve Türkiye Yeşilay Cemiyetinin faaliyetleriyle ilgili sunumunun yapılması ile devam etti.
Uyuşturucu ile mücadelede başta devlet büyüklerimizin katkıları sayesinde büyük bir ivme kazanıldığını belirten Vali Enver Ünlü; ”Devlet olarak emniyet, jandarma ve bütün kurumlarımızla birlikte uyuşturucuyla yoğun bir mücadele sürdürüyoruz. Bu noktada herkesin desteğine ihtiyaç duymaktayız. Okullarda öğretmenler, sokaklarda güvenlik güçlerimiz ve evlerde ise aileler çocuklarımızı yakından takip etmelidir. Bizler, gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu ve bağımlılık yapan diğer maddelere karşı her türlü tedbiri alıyoruz. Eğitim-öğretim yılının ikinci yarıyılının başlamasına sayılı günler kaldı. Okullarda öğrencilerimizin huzur ve güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için gerekenleri yapacağız. Serhat şehrimizde bu bölgeye yakışır sağlıklı ve bilginin peşinden koşan bireyler yetiştirmek en önemli görevlerimiz arasındadır.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.