Vali Enver Ünlü İl Özel İdaresi’ni Ziyaret Etti

 

İl Özel idaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş ve Meclis üyeleriyle bir araya gelen Vali Enver Ünlü, Ziyarette İl Özel İdaresinin yatırım ve hizmetler hakkında brifing aldı.

            Kuruma gelişinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, İl Genel Meclis Başkanı Kurban Oluz Genel Sekreter yardımcısı Mehmet Ali Bulut, Meclis Başkanı ve Birim Müdürleri tarafından karşılanan Vali Ünlü, daha sonra brifing almak üzere İl Özel İdaresi Toplantı salonuna geçti.

            İl Genel Meclis Başkanı Iğdır İl Özel İdaresi genel Sekreter yardımcısı, ve Birim Müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Genel Sekreter Ferhat Akkuş tarafından, İl Özel İdaresi’nin sahip olduğu kaynaklar, yatırım çalışmaları mali durumu, hali hazırda bulunduğu aşama, yürütülen çalışma ve projeler, Birim Müdürlüklerinin faaliyetleri ve sürdürmüş olduğu çalışmalar hakkında geniş ve detaylı brifing sunuldu.

           Vali Ünlü, sunum sonrası yaptığı değerlendirmede; İl Özel İdaresinin çalışma anlayışı ile ilgili görüş, önerileri ve talimatlarını belirtti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.