Vali Davut Haner’in Kurban Bayramı Mesajı

vali

“Değerli Iğdırlılar;

Sevinçlerin paylaşıldığı, birlik, beraberlik, dostluk ve dayanışmanın egemen olduğu dini bayramlarımızdan olan bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

 Bayramlar kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, barış ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği müstesna günlerden biridir.

Kültürel değerlerimizin başında gelen yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun yaşandığı bu bayram günleri; sağlam bir aile ve toplum yapısının oluşmasına ve toplumsal barış ve huzurun korunmasına önemli katkı sağlamaktadır.

 Bu bayramda da her zaman olduğu gibi büyüklerimizi, şehit ailelerini, gazilerimizi, kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ve hastalarımızı ziyaret ederek bayram sevincini onlarla da paylaşmalıyız.     Bu duygu ve düşüncelerle; Iğdırlı vatandaşlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, basın mensuplarımızın, bayram süresince görevi başında olan çalışanlarımızın ve tüm kamu görevlilerinin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, barış ve huzur getirmesini temenni ederim.”

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.