Vali, Davut Haner’in 10 Nisan Polis Günü Mesajı…

6

“10 Nisan Polis Günü; Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan ve devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen polis teşkilatımızın yanında olduğumuzun bir göstergesi olarak onlara atfedilmiş bir gündür.

Suç ve suç odakları ile girmiş olduğu çetin mücadelelerde göstermiş olduğu üstün gayret ve istikrarlı çalışmalarıyla, Milletimizin büyük takdirini kazanan Emniyet Teşkilatımızın bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğine şüphem yoktur.

Türk Polis Teşkilatındaki her derece ve rütbedeki personelin, görev ve sorumluluklarının bilinci içerisinde, insan hak ve özgürlüklerine bağlı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, güler yüzlü ve yardımsever olması, Emniyet Teşkilatımıza duyulan sevgiyi ve güveni her geçen gün artırmaktadır.

Güzel Iğdır’ımızda da vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güvenliğini sağlamak adına, fedakârca görev yapan polisimiz; her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 170’inci kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, üstlendiği kutsal görevi uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise minnet ve şükranla anıyorum.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.