Vali Davut Haner İl Genel Meclis Üyeleri İle Öğlen Yemeğinde Bir Araya Geldi

ff

Vali Davut Haner, yeni seçilen İl Genel Meclisi üyeleri ile 22 Mayıs 2014 Perşembe günü Öğretmenevi’nde düzenlenen tanışma yemeğinde buluştu.

 

Tanışma yemeğine İl Genel Meclis Üyelerinin yanı sıra; Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdare Genel Sekreteri ve kurum müdürleri katıldı.

Yeni seçilen il genel meclis üyeleri ile kurum müdürlerinin tanışması amacıyla tertiplenen programda yemekten sonra kısa bir konuşma yapan Valimiz; “Yeni dönemde yapacağınız çalışmalar hem Iğdır için hem de bölgemiz için hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah güzel hizmetlere vesile olacaksınız.

Birçok partiden oluşan il genel meclisinin uyum içerisinde çalışacağını biliyoruz. Çünkü herkesin amacı, İlimize daha iyi hizmet etmektir.

Kurum müdürlerimizin de bu yemekte olmasını istedik. Çünkü her kurumun mutlaka bir şekilde meclisin desteğine ihtiyacı olmaktadır. Bazen genel bütçeden gelen imkânlar yeterli olmuyor. Bu yemek vesilesiyle tanışma ve kaynaşma olanağı sağlanmıştır. Kurumlarımızın ve meclisimizin çalışmalarıyla Iğdır’ımıza daha yararlı hizmetler verilmesini temenni eder, meclisimize de yeni dönemde başarılar dilerim.” dedi.

cc

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.