Vali Davut Haner Aralık İlçesi’nde İncelemelerde Bulundu

b

İlimiz Valisi Davut Haner, Aralık İlçesi’ne giderek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Haner, Hasanhan Jandarma Karakolu’nu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve er ve erbaşlarla öğle yemeği yedi.

Daha sonra Vali Haner; beraberinde 5.Hudut Alay Komutanı Ekrem Küçükberber, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Mustafa Yılmaz, Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır Jandarma Alay Komutanı Mustafa Ulus ile birlikte Aralık Dilucu Sınır Kapısı, TİGEM, Aralık Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı’nda incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.

Vali Davut Haner, Kaymakam Vekili Bilgehan Karanfil tarafından karşılanarak, ilçe hakkında bilgi aldı.

Ardından Şehit ve Gazi Aileleri Kurucu Başkanı Kamber Güzelkaya ile birlikte istiklal savaşı gazisi Haydar Taner’in gelini olan 85 yaşındaki hasta Fatma Taner ile şehit annesi Hanım Güzelkaya’yı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 İstiklal savaşı gazisi Haydar Taner’in gelini Fatma Taner ile şehit annesi Hanım Güzelkaya, ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek; “Valimize teşekkür ediyoruz. Allah devletimizi daima güçlü etsin, düşmanlardan korusun, bayrağımızı sonsuza kadar dalgalandırsın ”dediler.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.