VALİ/BELEDİYE BAŞKAN V. SAYIN H. ENGİN SARIİBRAHİM MİLLİ SPORCUMUZ ÖZLEM YILDIZ VE ANTRENÖRLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz sporcularından Gençler Avrupa Judo Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan Özlem Yıldız’ı ve antrenörlerini makamında ağırladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer’in de hazır bulunduğu ziyaret esnasında Avrupa Judo Şampiyonasında bronz madalya alarak şanlı bayrağımızı Avrupa’da dalgalandıran ve milli marşımızı okutan Milli Sporcumuz Özlem Yıldız’ı tebrik eden Sn. Sarıibrahim, ülkemizi ve ilimizi Avrupa’da başarıyla temsil eden Özlem’i başarılarından dolayı ödüllendirdi.

Milli Sporcumuz Özlem’in ve teknik ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Valimiz, “Özlem kızımızın Avrupa’da dalgalandırdığı ay yıldızlı al bayrağımız tüm Türkiye’yi sevince boğdu, hepimizi gururlandırdı. Iğdır’da böyle başarılı Milli Sporcuların yetişmesi, ilimiz adına büyük bir gurur kaynağı. Azmi, gayreti ve başarılarından dolayı kendisini yürekten kutluyor, Özlem’in bu başarılarında emeği geçen tüm teknik ekibi  ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Bizler sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya, onlara her türlü desteği vermeye hazırız. Özlem kızımız gibi ilimizi ve ve ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.    Haber E. TOKA

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.