Vali Alpman’dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, Jandarma Alay Komutanı Kahraman Dikmen ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal engellileri ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp, hediye verdiler.

Vali Ahmet Turgay Alpman ve beraberindekiler rehabilitasyon merkezini gezerek bayramlaştılar ve Vali Alpman, rehabilitasyon merkezinde bulunanlarla tek tek ilgilenerek, odaları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ahmet Turgay Alpman; “böyle merkezlerin sık sık ziyaret edilmesi gerekiyor. Böyle yerlerde barınanlara sevgi ve ilgi göstermeliyiz ve onlara hayatın içinde olduklarını hissettirmeliyiz. Onların bizlerden beklediği tek şey şefkat ve sevgidir. Herkes biraz zaman ayırmalı ve mutlaka böyle yerleri ziyaret etmeli" dedi. 

Daha sonra Usta Öğretici Serhat Akkuş tarafından engellilere müzik eğitimi verilerek engellilerden oluşan ”Umudun Ritmi Müzik Grubu” tarafından Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, Jandarma Alay  komutanı Kahraman Dikmen ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a minik bir konser verildi.

Konseri izleyen Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, Jandarma Alay Komutanı Kahraman Dikmen ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal alkışlarla engellilere eşlik ettiler.

Daha sonra Serhat Akkuş ve Sönmez Işık bir konser verdiler.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.