Vali Alpman Futbolcularla Yemekte Bir araya Geldi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3’üncü gurupta mücadele eden Iğdır Aras Sporlu futbolcular, hafta sonu Trabzon deplasmanında, oynayacağı Bahçecik maçı öncesi, yemekte Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman ile bir araya gelerek şampiyonluk sözü verdi.

Yemeğe; Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, Iğdır Aras Spor Başkanı Hasan Aras, Turgay Aras, As Başkan Kıyas Baştemur, Iğdır Aras Spor Futbol Şube Sorumlusu Şener Yıldırım, Iğdır Aras Sporlu futbolcular ve bazı yöneticiler katıldı. Yemekte futbolculara hitaben konuşan Vali Alpman şunları söyledi:

“Ligin başladığı günden beri liderlik koltuğunu rakiplerinize kaptırmadınız. Hepiniz çok kaliteli oyuncularsınız. Bu şehir size inandı, Hafta sonu şampiyon olacağınıza inanıyoruz. Burada oynanan tüm maçlara geldim 1 yâda 2 maça gelemedim. Geçen sene yarım kalan bir hesabımız var bu sene bu hesabı kapatacağız. Bir üst lige çıkacağız inşallah. Güvenlik konusunda hiçbir sıkıntı olamayacak. Normal oynadığınız takdirde hiçbir takım sizi yenemez. Sadece gurubunuzdaki takımlar değil başka takımlar da yenemez. Hepinize inanıyorum, güveniyorum.”

Yemekten sonra Iğdır Aras Spor taraftarları olan Ova Beyleri, ellerinde meşalelerle takımın bulunduğu yere gelerek destek tezahüratında buldular.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.