Tuzlucalılardan AK Parti’ye Tam Destek

3

2

1

Seçim bürosunun açılışını gerçekleştirmek üzere Tuzluca’ya giden AK Parti Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran Tuzlucalılar tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

            AK Parti il teşkilatı ve milletvekili adayları Ferdi Turan ile Cengiz Şeyran, Tuzluca İlçe seçim bürosunun açılışını yapmak üzere Tuzluca’ya gittiler.

            Tuzlucalılar tarafından büyük ilgi gören partililer ve milletvekili adayları karşılaştıkları sevgi gösterisinden dolayı çok memnun olduklarını ifade ettiler.  Seçim bürosu önünde bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz; “yoğun katılımınızdan ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

            Iğdır’da yapılan havalimanı, devlet hastanesi, üniversite kampusu gibi hizmetlerden söz eden İl Başkanı Tutulmaz, “seçildikten sonra da inşallah sayın vekillerimiz ilimize daha büyük hizmetler aktarmaya devam edeceklerdir” diye konuştu.

            Açılıştan sonra Tuzluca esnafını ziyaret eden milletvekili adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran, tek tek tüm ilçe esnafıyla görüşerek taleplerini ve sorunlarını dinlediler. Milletvekili adayları seçimden sonra Tuzluca İlçesi’nin birçok sorununu çözmek için seferber olacaklarını ifade ettiler. Açılış toplantısı, yapılan ziyaretlerden sonra son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.