Tuzluca MYO Akademisyenleri, Tanıtım Günleri Kapsamında Öğrencilerle Buluştu

Tuzluca Meslek Yüksekokulu akademisyenleri, tanıtım günleri kapsamında Tuzluca Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Iğdır Üniversitesi Tuzluca Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen tanıtım günleri kapsamında, Tuzluca Anadolu Lisesini ziyaret eden Dr. Öğr. Üyesi Fikret Türkan ve beraberindeki heyet, MYO bünyesinde bulunun bölüm ve programlar hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Özellikle bu yıl tercih yapacak öğrenciler için Iğdır Üniversitesi ve Tuzluca Meslek Yüksekokulunun ne gibi olanaklar sunduğunu açıklayan Dr. Öğr. Üyesi Türkan, MYO bünyesinde istihdam olanağı yüksek çok sayıda bölümün olduğunu ve öğrencilerin mezun olduktan sonra daha kolay iş bulabileceklerini söyledi.

Güçlü akademik kadrolarıyla iyi bir eğitim ortamı oluşturduklarını kaydeden Dr. Öğr. Üyesi Türkan, Iğdır Üniversitesinin devlet üniversiteleri arasında yükselen bir grafiğe sahip olduğunu ve öğrenci sayılarının da her geçen gün arttığını ifade etti. Konuşmalarının sonunda öğrencileri Iğdır Üniversitesine davet eden ziyaret ekibi, kendilerini Iğdır Üniversitesinde görmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

Tanıtım günleri ziyareti, soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.