Tuzluca İlçe Başkanlığında Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

99

MHP’nin Tuzluca İlçe Kongresi; saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan teşekkülü ile başladı. Kongrede mevcut Başkan Serdar Özcan, yapılan genel kurul oylaması sonucu tekrar başkan seçilerek yeni yönetimini oluşturdu.

Kongreye tek başkan adayı olarak giren Serdar Özcan, Tuzluca İlçesi’nde partinin istenilen seviyeye ulaştığını ve her geçen gün birlik ve beraberlik içerisinde büyüyeceğini açıkladı. Daha sonra konuşan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel genel kurulda yaptığı konuşmasında hükümeti ve icraatlarını eleştirdi. Kongrede divan başkanlığı yapan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel; “ülkücü hareket, Devlet Bahçeli’nin liderliğinde milletimizi ve devletimizi dört bir taraftan kuşatan ihanet çemberini tek başına iktidar olarak yaracak ve tüm alçak iç ve dış hesapları boşa çıkaracaktır” dedi.

MHP İl Başkanı Cahit Erol ise yaptığı konuşmada, “birlik ve beraberlik içinde kongremizi gerçekleştiriyoruz. Karşımıza çıkan güçlükleri inancımız ile yeneceğiz. Öncelikle ara hedeflere daha sonra ana hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Erol, kongrede partiye emek veren partililere teşekkür etti.

Tuzluca İlçesi’nde yapılan kongreye; MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, MHP Iğdır İl Başkanı Cahit Erol, Başkan Yardımcısı Nevzat Sucu, MHP Merkez İlçe Başkanı Yaşar Çeçen, Tuzluca İlçe Başkanı Serdar Özcan, Genel Meclis Azası Nevzat Ayrım, Rahim Azeroğlu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan kongre sonrası partililer Tuzluca İlçesi’nde kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden merhum Süleyman Gök’ün taziye çadırını ziyaret ederek Gök ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilediler. 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.