TUZLUCA BELEDİYESİNDEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

   Tuzluca Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

1 yıllık olarak yapılan toplu iş sözleşmesinde Belediye-iş Sendikası ile Tuzluca Belediyesi arasında enflasyon üstünde zam yapılarak sözleşme imzalandı.

 Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan ile Belediye-İş Sendikası Başkanı Himmet Bozan tarafından imzalanan toplu-iş sözleşmesi, her iki tarafı da memnun etti.

Tuzluca Belediye Başkanı  Ahmet Sait Sadrettin Türkan yaptığı açıklamada,

 Tuzluca Belediye Başkanlığı olarak, zor şartlarımıza rağmen çalışan işçilerimize öncelik verip, açıklanan enflasyon rakamlarının üzerinde, yıllık toplamda % 19,5 zam verdik. Belediye iş sendikası ile 2020 yılı zam sözleşmemizi yaptık. Allah hayırlı uğurlu etsin, dedi.

  Kars, Iğdır, Ardahan, Erzurum, Erzincan Belediye-İş Sendikası şube Başkanı Himmet Bozan ise, üyelerimiz adına Sayın Tuzluca Belediye başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan’a teşekkür ediyoruz.          Gerçekten kendileri emekçi dostu, bizlerin dertlerini çok iyi anlıyor, bu zam oranı ile Tuzluca’daki işçilerimize enflasyon üstünde enflasyon üstü zam aldık. İşçilerimiz bu toplu iş sözleşmesinden memnun olduklarını da beyan ettiler dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
1

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.