Tuzluca Belediyesinden İşçilere Yüzde 30 Zam

Tuzluca Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Yıllık olarak yapılan toplu iş sözleşmesinde Belediye-iş Sendikası ile Tuzluca Belediyesi arasında yüzde 30 ile imzalandı. Tuzluca Belediye Başkanı Mehmet GÜLTEKİN ile Belediye-İş Sendikası Başkanı Himmet Bozan tarafından imzalanan anlaşma her iki tarafı da memnun etti.

Tuzluca Belediye Başkanı ile Mehmet GÜLTEKİN yaptığı açıklamada, işçilerimiz için imkânlarımızı zorlayarak yüzde 30 zam verdik. Bu Iğdır ilinde işçilere verilen çok iyi bir zam oranıdır. Keşke imkânımız elverse işçilerimize daha fazla zam verseydik. Bu zam ile birlikte emekçilerimizin diğer sosyal haklarını tam ve zamanında vermekteyiz, dedi.

Erzurum, Kars, Iğdır, Ardahan Belediye-İş Sendikası şube Başkanı Himmet Bozan ise, üyelerimiz adına Sayın Tuzluca Belediye başkanı Mehmet Gültekin ‘e teşekkür ediyoruz, gerçekten kendileri emekçi dostu, bizlerin dertlerini çok iyi anlıyor, bu zam oranı ile Tuzluca’daki işçilerimize enflasyon üstünde yüzde 30 zam aldık. İşçilerimiz bu toplu iş sözleşmesinden memnun olduklarını da beyan ettiler dedi.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.