Tuzluca Belediyesi İtfaiye Ekipleri Yol ve Kaldırımları Yıkadı

c2

Tuzluca Belediye Başkanlığı’na bağlı İtfaiye Müdürlüğü ekipleri,  yaklaşık 2 gün boyunca kaldırım ve yolları tanzikli su ile yıkadı.

BDP’li Belediye Başkan V. Salih KARADENİZ’İN talimatları doğrultusunda hareket eden itfaiye ekipleri, sırasıyla Mehmet can Caddesi ve Kars Caddesi’nin kaldırım ve yollarını yıkayarak temizledi. Kış ayının sona ermesiyle birlikte başlayan bahar temizliği vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

İtfaiye ekiplerinin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Belediye Başkan V. Salih KARADENİZ, “Vatandaşların kaldırım ve yollardaki tozlardan şikayetçi olduklarını, bizde vatandaşların bu haklı taleplerini değerlendirerek cadde ve kaldırımları yıkadık. Bundan sonrada bu çalışmaların kent genelinde devam edecek” dedi.

Tuzluca’nın temiz ve yaşanılabilir kentler arasında yer alması için gece-gündüz çalışacaklarını ifade eden BDP’li Belediye Başkan V. Salih KARADENİZ, “Tuzluca’nın daha güzel ve temiz bir görüntüye sahip olması için kentin cadde ve sokakları temiz olmalıdır. Tuzlucalı yurttaşlarımız ve Tuzluca’ya gelen misafirlerimiz için bu önemli. Çünkü Tuzluca’yı biz nasıl temiz tutarsak nasıl yaşanılabilir hale getirirsek Tuzluca’yı bir o kadar da tanıtmış oluruz. Ben inanıyorum yurttaşlarımızla el birliğiyle Tuzluca’yı daha temiz, daha yaşanılabilir bir kent yapacağız” diye konuştu.

Tuzluca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdür V. Mehmet MAĞOL denetimi altında geç saatlere kadar kent merkezindeki yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu kaldırım ve caddeler tanzikli su ile yıkandı. İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin çalışmalarının aralıksız devam edeceği kaydedildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.