Turkuvaz Medya Grubu, Rektör Mehmet Hakkı Alma’yı Ziyaret Etti

Turkuvaz Medya Grubu Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu İsmail Arslan ve Turkuvaz Gedya Grubu Iğdır İl Muhabiri Nihat Aras, üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, üniversitemizde devam eden faaliyetler ve yeni açılan bölümlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Ülkelerin gelişmesi açısından basın ve medyanın önemine değinen Rektör Alma; “Basın ülkelerin gelişmelerinde önemli bir faktördür, ilimiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Basının da bizleri takip edip yaptığımız çalışmaları insanlara yansıtmaları temennilerimiz arasında. Turkuvaz Medya Grubu da bu bağlamda ülke gelişimine gerekli katkıyı sunan, ülkesine bağlı dürüst ve ilkeli gazetecilik ilkesini yerine getiren kurumlardan bir tanesi. Bu nedenle ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etti.” dedi.
Turkuvaz Medya Grubu Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu İsmail Arslan ise “Iğdır Üniversitesi’nin yapmış olduğu bilimsel çalışmaları, Iğdır’ın ulusal ve uluslararası arenada medyaya taşınması ve tanıtılması hususunda Turkuvaz Medya Grubu olarak gerek bizler, gerekse yerel basında Aras Gazetesi olarak, İl Muhabirimiz Nihat Aras aracılığıyla üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.