TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, Rektör Alma’yı Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesi ve Dünya Fair Play Komisyonu’nun işbirliği ile üniversitemizde düzenlenecek olan “Dünya Fair Play Karikatür Sergisi” ve “Fair Play Üniversiteler Kervanı” konulu panele katılmak için gelen Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve komisyon üyeleri, üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında; Fair Play Komisyon Başkanı ve üyeleri ile bir araya gelen Rektör Alma, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversitemizde yapılan çalışmalar ve hazırlanan projeler hakkında bilgi vererek Fair Play ruhunun yaşamın her alanında hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.
Başkan Akpınar, Iğdır’da bulunmaktan dolayı mutluyuz
“Fair Play Üniversiteler Kervanı Projesi” kapsamında Fair Play hakkında bilgilendirici sergiler ve paneller verdiklerini dile getiren Komisyon Başkanı Arıpınar ise bu amaçla Iğdır Üniversitesi’nde bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
Ziyaretin sonunda Komisyon üyeleri Rektör Alma’ya Fair play madalyası, arması ve rozeti hediye etti. Rektör Alma da komisyon başkanı ve üyelerine üniversitemizde işlenen tuz lambası hediye etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.