Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB 71. Genel Kurulu’na Katıldı

5

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleşen genel kurula, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kongre üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Genel kurula Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası adına, Iğdır TSO Meclis Başkanı Oğuz Nefis, Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efgan Aydın , TOBB Delegeleri Kıyas Baştemur ,Bayram Keskin ve Iğdır TSO Genel Sekreteri Gökçen Turan katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu. Anıtkabir Ziyareti sonrasında, TOBB Birlik Merkezi Bahçesi’nde Genel Kurula katılan Oda ve Borsalar tarafından, katılımcılara her ilin yöresel ürünlerin tanıtımı yapıldı. Odamızla Kardeş oda olan Beypazarı Ticaret ve sanayi odası standı en çok ilgi gören stantlar arasında yerini aldı.

Yerel ürünlerin tanıtımı sonrasında, TOBB bünyesinde 10,20, 30 ve 40 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi verildi. TOBB bünyesinde 10. yılını dolduran Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Delegesi Kamil Arslan ‘da bu törende Hizmet Şeref Belgesini aldı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Komisyonların sunuşlarını yapmasından sonra Genel Kurul, dilek ve temennilerin dile getirilmesiyle sona erdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.