‘Tebessümünüz Teveccühünüzdür’ İsimli Tiyatro Oyunu Sahnelendi

8

7

Iğdır Valiliği ve SODES tarafından ortaklaşa düzenlenen tiyatro etkinliğinde ‘Tebessümünüz Teveccühünüzdür’ adlı tiyatro oyunu Iğdır Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Iğdır Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Kırklareli T.O.B.B. Anadolu Lisesi öğrencilerinin oynadığı ‘Tebessümünüz Teveccühünüzdür’ tiyatro oyunu büyük ilgi gördü. Mustafa Küçükkalıpçı’nın yazıp, Eda Yıldız’ın yönettiği oyunda kahkaha tufanı esti.

Bir kamu kuruluşunda kapıcı olarak görev yapmakta olan Nafi karakterinin genel müdür olma hayalinin yer aldığı ‘Tebessümünüz Teveccühünüzdür’ isimli
tiyatro oyununda; Şeyma Çiğdem, Resul Bayar Çisem Yıldız, Zafer Çetinkaya, Zeynep Çankaya, Gizem Dağ, Funda Nur Şahin, Fatih Sevimli, Bertan Taşkıran Günay Durdu ve Çiğdem Şen rol aldı.

Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, yaptığı açılış konuşmasında; “Iğdır Valiliği SODES projesi kapsamında bu tür sosyal etkinlikler yapmak için proje hazırlamıştık. Amacımız Iğdır halkına çeşitli etkinlikler sunmaktır. Bu tür sosyal etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Tiyatro etkinliğine Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Kültür Müdürü Osman Engindeniz, Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet Parlar ve vatandaşlar katıldı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.