Sosyal Güvenlik İl Müdürü Birsen Dursun, Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

ff

Kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Sosyal Güvenlik İl Müdürü Birsen Dursun, Sosyal Güvenlik Kurumu 16 Mayısı İçine alan haftayı  Sosyal Güvenlik haftası olarak kutlamaktadır. Sosyal Güvenlik haftası bu yıl 12 -18 Mayıs arası tüm yurt, Merkez ve taşra teşkilatında kutlanacaktır.”dedi.

Dursun, Sosyal Güvenlik haftası ve Basınla tanışmak için kahvaltıda bu vesile ile siz basın mensuplarıyla bir araya gelmiş bulunmaktayız. Sosyal Güvenlik Kurumu 2008’den beri değişim ve dönüşüm içerisindedir.

Bunun temel amacı orta ve uzun dönemde adil, kolay erişebilir, yoksulluğa karşı daha etkin koruma sağlayan mali açıdan sürdürüle bilinir bir Sosyal Güvenlik sistemi oluşturabilmektir. SGK’ yı herkese tanıtmak Sosyal Güvenlik bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenecek etkinliklerde toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya çalışacağız. Bu kapsamda hafta boyunca etkinlikler düzenlenecektir. Başta Sayın Valimiz olmak üzere Kaymakamlık, Belediye ve Sivil Toplum kuruluşlarına birçok ziyaret gerçekleştireceğiz.

Sosyal Güvenlik Bilincini oluşmasında siz basın mensuplarımıza büyük işler düşmektedir. Vatandaşlara ulaşmada sizlerin katkıları bizim için çok

önemlidir.”şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.