Sınırda Sınırsız Hizmet İçin YEŞİL İLETİŞİM MERKEZİ (Y.İ.M.) İl Müdürlüğü Bünyesinde Kurulmuştur

BASIN1

Bakanlık vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet verebilmesi amacıyla başlattığı proje kapsamında İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan YEŞİL İLETİŞİM MERKEZİ (Y.İ.M.) hizmet vermeye başlamıştır.

Vatandaşlar (0476) 227 67 04 – 0476 227 43 06 numaralı telefonlarımızla iletişime geçebilecekleri gibi bireysel olarak ta Merkezimize gelerek, İmar, Çevre, Kentsel Dönüşüm ve Yapı Denetimi konularında şikâyet bildirimi veya ihbar da bulunabilmenin yanında bilgi taleplerine cevap bulacaklardır. Telefonla ya da bireysel olarak yapılan başvurularda güler yüzle yaklaşmak, talepleri anlamak ve sorunlara hızlı çözüm bularak neticeye gitmek en temel amaç olacaktır.

İl Müdürlüğü olarak faaliyet alanımıza giren tüm konularda vatandaşlarımıza hizmet edilmeye çalışılmaktadır ancak çeşitli gerekçelerle bireysel olarak bizlere ulaşamayanlar Merkezimizden hizmet alabileceklerdir. İl Müdürlüğümüzü tanıyan ve ziyaret eden vatandaşlarımıza kapılarımız her zaman açık olup evinde, işyerinde, sokakta yani hayatın içinde olan vatandaşlarımızda merkezimize telefonla başvuruda bulunarak bizlere rahatlıkla ulaşacak, kayıt işlemlerinde başvuru sahibinin iletişim bilgileri de alınacak ve işlemler tamamlandığında kendilerine geri dönüş yapılacaktır. Yaşlı ve Engelli vatandaşlarımız içinde kolaylık sağlayacak olan merkezimiz sayesinde İl Müdürlüğümüz ve tüm Iğdırlılar arasında iletişim köprüsü kurulmuş olacaktır.

 Sınırda Sınırsız Hizmet sloganıyla yola çıkarak oluşturulan merkezimize gelen vatandaşlarımız kamu hizmetlerini alırken vakit kaybetmemek adına kendi ofis ortamındaymış gibi personelimiz refakatinde bilgisayar, faks, internet, mail, yazıcı vb. iletişim araçlarımızdan ücretsiz faydalanarak zaman kazanacaktır.

İl Müdürlüğümüz giriş kısmında bulunan Merkezimiz ve Misafir Bekleme Salonumuza ait düzenlemeler 20.05.2015 tarihinde tamamlanmıştır. Salonumuzda 6 kişilik bekleme ve dinlenme koltukları ile birlikte televizyon ünitemiz bulunmakta olup misafirlerimiz için dinlenebilecekleri nezih bir ortam oluşturulmuştur.

 

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.