Sevenleri Hacı Salih Aras’ı Son Yolculuğunda Yalnız Bırakmadı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ülkemizin ve ilimizin tanınmış işadamlarından olan, ilimiz çınarlarından iş adamı Hacı Salih ARAS yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak evinde hayata gözlerini yumdu.

Iğdır’ın sevilen iş adamlarından Hacı Salih Aras, sevenleri tarafından gözyaşları arasında Asri Mezarlık’ta son yolculuğuna uğurlandı. Cenazenin götürülüşü sırasında şehir merkezinde trafik kilitlendi. Iğdır Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri geniş önlem alarak trafik akışını sağladı.

Iğdır Asri Mezarlık’ta kılınan cenaze namazına İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır  Belediye Başkanı Murat Yiğit, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Abdulkadir Özsular, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahattin Artantaş, Iğdır Havalimanı Müdürü Fikret Bağca, ilçe ve belde belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı. İmam Hüseyin Yeşil’in kıldırdığı cenaze namazında büyük ve uzunca saf oluştu.

Hayat dolu, gönül adamı, çevresinde sevilen sayılan, uzun yıllar Iğdırlı Turizm’i çalıştıran ve kendi şirketinde yöneticilik yapan 67 yaşındaki Hacı Salih Aras’ın ölümü Iğdır’ı ve sevenlerini yasa boğdu. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Hudut Gazetesi olarak merhum H. Salih Aras’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.