Selahattin Artantaş Yeniden Şoförler Odası Başkanı Seçilerek Mazbatasını Aldı

a7

Iğdır’da  Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlık seçiminde Başkan Selahattin  Artantaş, 4 kez başkan seçilerek güven tazeledi.

Seçimden sonra bir açıklama yapan Başkan Selahattin Artantaş; “Iğdır Şoförler ve Otomobilciler odamızın 4.’üncü olağan kongresini yaptık.  Ve Dördüncü kez başkan seçildim.  Bu göreve seçilmemin sebebi eşit ve ayrım gözetmeksizin eşit bir şekilde çalışmama borçluyum. Beni bu göreve layık görenlerin güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Sorunların çözümü noktasında her zaman şoför esnafımızın yanında olacağız ve imkânlarımızı kullanarak sorunlarını çözeceğiz. Yapılan seçimde üyelerimizin bize olan güvenleri için herkese teşekkür ederim.  Allah şahittir biz bu cemiyette şimdiye kadar ırkçılık yapmadık. Burada Iğdırlılar kazanmıştır. Seçim sırasında buraya gelip bize destek veren dostlarımıza teşekkür ediyorum. Projelerimize kaldığımız yerden devam edeceğim verdiğimiz sözleri yerine getireceğim” dedi.

Artantaş, Göreve geldiğimiz günden buyana Odamızın ihtiyacı olan 1 Büyük Kurtarıcı, 1 Küçük Kurtarıcı, Makam otosu ayrıca, Odalar birliğine bir makam aracı aldık. Sanayi sitesindeki Yedemin oto parkının Belediye başkanlığından resmi ruhsatını alarak donanımlı kamera sistemi kurarak giriş ve çıkışları konforlu sisteme oturttuk. Oto parkın içerisinde 3 adet dükkân yaptırdık. Dükkânları kiraya verdik ve bununla beraber odamızın eski yerini de kiraya vererek gelirlerini odaya aktardık. TESK’ ten 4 Katı binayı tahsis ederek 2.ci katı Sicil Müdürlüğü, 3.üncü katı Esnaf ve Sanatkârlar odası ve Bakkallar ve Bayiler odası yaptık. 4.üncü katı ise Şoförler ve Otomobilciler odasının hizmetine sunduk.”şeklinde konuştu.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.