Şampiyonlar Milli Eğitim Müdürü Tarafından Kabul Edildi

h

Türkiye Boks Federasyonu’nun düzenlediği, Çeşme Belediyesi’nin de destek verdiği Türkiye Şampiyonası’na 40 ilden 447 boks sporcusu katıldığı müsabakada derece yapan 125. Yıl Anadolu Lisesi bayan boksörler Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt tarafından kabul edildiler.

Çeşme Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen, 11 Ocak tarihinde sona eren müsabakalarda Iğdır ilinden katılan ve Yıldızlar kategorisinde yarışan 125. Yıl Anadolu Lisesi öğrencilerinden 63 kiloda Gülcan Arga Türkiye birincisi 75 kiloda Şeydanur Çelikten Türkiye ikincisi oldular.

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu ve Şube Müdürü Ali Turna, şampiyonadan başarıyla dönen sporcuları ve antrenörlerini kabul etti.

Hakan Cırıt, sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı kutlayarak, “İzmir Çeşme’de yapılan Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonasına 40 ilden 447 sporcunun yarıştığı şampiyonada sporcularımız kendi kilolarında birçok Türkiye Şampiyonunu ve Milli Boksörleri eleyerek bileklerinin hakkıyla dereceye girdiler. Bu sayede önümüzdeki günlerde inanıyorum ki bu sporcularımıza Türkiye Boks Federasyonunca Milli Takıma davet edilecektir. Sporcularımıza her türlü desteği verdik vermeye de devam edeceğiz. Sporcularımız Gülcan Arga, Şeydanur Çelikten’i, antrenörlerini, 125. Yıl Anadolu lisesi müdürlüğünü ve ailelerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi. Hakan Cırıt, ziyarette sporculara Mehmet Akif Ersoy’un “Safahat” kitabı ile çeşitli kitaplar hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.