Sağlık Müdürlüğünde Hemşireler Günü Kutlaması

 

 İl Sağlık Müdürlüğünde Hemşireler günü nedeniyle kutlama yapıldı. Kutlamaya İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol’un yanı sıra Emniyet Müdürü Orhan Çevik de katıldı.

            Hemşirelerin kutsal görevleriyle ilgili konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, “Hemşirelik insan sevgisiyle dolu, yoğun çalışma şartlarını gerektiren, özveri ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Diğer mesleklerden ayıran özelliği ise sevgi ve saygıya dayanmasıdır. İnsan hayatıyla uğraşan hemşirelik mesleği; din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin, birey, aile ve topluma sağlığını kazandırmak ve sürdürmek için çalışır. Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığında ödün vermeksizin, sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, sağlık sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan değerli hemşirelerimizin Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

            İl Sağlık Müdürlüğü binasında yapılan Hemşireler Günü kutlamasına katılan İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik de yaptığı konuşmada, “İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.