Rektör Alma, Yeni Dünya Vakfı Iğdır İl Temsilciliğini Ziyaret Etti

            Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Yeni Dünya Vakfı Iğdır İl Temsilciliğini ziyaret etti. Görüşme esnasında Rektör Alma, üniversite öğrencileri için yurt talebinde bulundu.

            Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Yeni Dünya Vakfı Temsil Heyeti Başkanı Abdulcabbar Baştemur ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

            Üniversiteler gibi vakıf ve STK’ların bilinçli bireyler yetiştirme konusunda önemli görev üstlendiğini vurgulayan Rektör Alma, şehrimizdeki öğrencilerin barınma sorununu gidermek için vakıf yetkililerinden yurt yapmaları talebinde bulundu.

            Ziyaretinden ötürü Rektör Alma’ya teşekkür eden Baştemur ise, “Iğdır bir ilim irfan kentidir. Iğdır’ın bu irfanını besleyen en büyük kaynaklardan biri de vakıflardır. İnsan odaklı çalışan ve eğitsel, kültürel, sportif faaliyetler düzenleyen Yeni Dünya Vakfı, Iğdır’daki hizmetlerine yurt çalışmalarını da eklemiştir.

             Bu anlamda bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen yerel yöneticilerimize, akademik camiaya, yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.