REKTÖR ALMA TRT ERZURUM RADYOSU’NDA TERCİH DÖNEMİ KAPSAMINDA ÜNİVERSİTEMİZİ TANITTI

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, TRT Erzurum Radyosu’na telefonla bağlanarak Üniversitemiz ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, TRT Erzurum Radyosu’nun ”Eğitim Dünyasından” programına konuk oldu.

YKS tercih dönemi devam ederken Üniversitemizin bölümleri, kontenjanları, burs ve konaklama imkanları, altyapı çalışmaları, sosyal ve kültürel faaliyetleri gibi özelliklerinden bahseden Rektör Alma, nitelikli eğitim almak isteyen aday öğrencileri Iğdır Üniversitesi’ne beklediklerini ifade etti.

Rektör Alma, Aday öğrenciler ve velilere üniversitemiz imkânlarından bahseden Rektör Alma; barınma, beslenme, ulaşım ve sağlık olanakların üniversitemizde üst seviyede olduğunu ifade etti. Salgın şartlarında hem yüz yüze hem de uzaktan eğitimle ilgili tecrübe kazandıklarını ancak yeni dönem için tüm hazırlıkları eylül ayında yüz yüze eğitime başlayacak şekilde yaptıklarının altını çizen Rektör Alma, 2008 sonrası kurulan genç üniversiteler arasında birçok alanda Iğdır Üniversitesi’nin birinci olduğunu belirtti. Program Rektör Alma’nın, tercih döneminin aday öğrenciler ve veliler için hayırlara vesile olması temennisiyle sona erdi.

Haber: Emin TOKA

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.