Rektör Alma, Tigem Kazım Karabekir Tarım İşletmesini Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır’ın Aralık ilçesinde bulunan TİGEM Kazım Karabekir Tarım İşletmesi Müdürlüğü görevine yeni başlayan İsmail Alkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sulhattin Yaşar ve öğretim elemanları da Rektör Alma’ya eşlik etti.
Ziyaret kapsamında İşletme Müdürü Alkan tarafından TİGEM’de yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme yapılırken; beraberindeki heyetle işletmenin çeşitli birimlerinde incelemelerde bulunan Rektör Alma, TİGEM ile ortak projelerde yer almak istediklerini ifade etti. Rektör Alma; “Bu işletme Doğu Anadolu Bölgesi için büyük bir nimet. Üretim noktasında da bölgemiz ve ülkemiz açısından önemli bir potansiyele sahip. Bizler, Iğdır Üniversitesi olarak bu işletmenin daha verimli olması için ortak projelerde yer almak istiyoruz ”dedi.
Kazım Karabekir Tarım İşletmesi Müdürü İsmail Alkan ise Rektör Alma’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Iğdır Üniversitesi ile ortak projelerde yer almaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.
TİGEM’deki incelemelerin ardından, Rektör Alma ve beraberindeki heyet işletmeden ayrıldı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.