Rektör Alma, Tercih Dönemi İçin Kurulan Tanıtım Standını Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesinin tercih döneminde öğrencilere yön göstermek, üniversitemiz bölüm ve programlarını tanıtmak amacıyla Vali Yolunda kurduğu tanıtım standı Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Bilgehan Karanfil ile İstanbul AK Parti İl Başkan Yardımcısı / Tanıtım Medya Başkanı Sevim Sayım Madak tarafından ziyaret edildi. 6-10 Ağustos tarihleri arasında Vali Yolunda kurulan tanıtım standını yerinde ziyaret eden Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, standı ziyaret eden öğrencilere üniversitemiz hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmedi. Aday öğrenciler ve velilere üniversitemiz imkânlarından bahseden Rektör Alma;
barınma, beslenme, ulaşım ve sağlık olanakların üniversitemizde üst seviyede olduğunu ifade etti.
Öğrenci ve velilerin büyük ilgi gösterdiği stantta, akademisyenlerimiz Iğdır Üniversitesindeki bilimsel çalışmalar, eğitim öğretim olanakları, uluslararası değişim programları, kampüs yaşamı ve sosyal etkinlikler hakkında aday öğrencilere çeşitli bilgiler verdi.
Iğdır Üniversitesini yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler, gelişmeye açık bir üniversitede okumaya sıcak baktıklarını ifade ettiler.
Dört gün süren tanıtım standı dün itibari ile sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.