Rektör Alma, Müdür Özkan Yolcu’ya İade-i Ziyarette Bulundu

 

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, iadeyi ziyaret kapsamında Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu’yu makamında ziyaret etti.

            İadeyi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu, Rektör Alma’nın bilgi birikimi ve tecrübesi ile Iğdır Üniversitesi’ni ileri seviyelere taşıyacağınıza inandığını ifade ederek, Rektör. Alma’ya tekrar görevinde başarılar diledi.

            Rektör Alma da misafirperverliğinden ötürü Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu’ya teşekkür ederek, üniversiteyi daha iyi noktalara taşımak için gayretle çalışacağını ifade etti.

            Rektör alma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcuyu makamında ziyaret ettikten sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu ve işletme sahibi Mutluhan Turan ile birlikte Kasımcan  Köyün’de çiftlik içinde 3000 dönüm arazide kurulması planlanan  istenen biyogaz tesisi hakkında incelemelerde bulundu. Kurulması planlanan biyogaz tesisleri için hayvan dışkısına ihtiyaç duyulmaktadır. İşletme Sahibi Turan’da bu hayvan dışkısından yararlanarak, yaklaşık 100 kwh’lik biyogaz tesisi kurulacağını Rektör Alma’ya aktardı.

İncelemeler fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.