Rektör Alma, Askerlerle Birlikte İftar Açtı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Ağrı İlinin Doğubayazıt İlçesine bağlı Gökay Hudut Tabur Komutanlığı’nda askerler ile birlikte iftar açtı.
Gökay Hudut Tabur Merkezindeki iftar yemeğine Iğdır Valisi Enver Ünlü, Garnizon ve 5. Hudut Alay Komutanı P. Albay Taner Güneş, 1. Ağır Ceza Mahkemesi ve Komisyon Başkanı Arif Hamdi Sazak, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Aralık Kaymakamı Kemal Duru ve İl Jandarma Komutan V. J. Kd. Albay Ömer Ersever katıldı.
Rektör Alma: “Sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyuz”
İftar yemeğinde er ve erbaşlarla aynı masayı paylaşan Rektör Alma, askerlere görevlerinde başarılar dilerken; vatani hizmetini yapmakta olan Mehmetçiklerle bir arada olmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti. Rektör Alma, konuşmasını şöyle sürdürdü:“Bugün de sizlerle iftar sofrasında bir araya geldik. Bu müstesna, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan vesilesiyle sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Hepinize vazifelerinizde ayrı ayrı başarılar diliyorum.
Hepimiz bu görevleri vakti zamanında icra ettik. Siz burada hudutlarımızı koruyorsunuz. Bu çok önemli bir görevdir. Şimdiden hayırlı tezkereler diliyor, ailelerinizle birlikte sizlere, sağlık, esenlik ve huzur diliyorum. Görüştüğünüzde ailelerinize de saygı ve selamlarımızı iletirseniz sevinirim. Hepiniz Allah’a emanet olun.”şeklinde konuştu.
Rektör Alma, askerlerle yapmış olduğu iftardan sonra Hudut Tabur Komutanlığı şeref defterini imzaladı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.