Rahim Azeroğlu MHP’den Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Iğdırlı İşadamı Rahim Azeroğlu 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Azeroğlu basın mensuplarına verdiği demeçte şunları söyledi:

 “Güzel Iğdır’ımızın güzide insanları, aziz dava arkadaşlarım, değerli ülküdaşlarım, saygıdeğer hemşehrilerim, geleceğimizin teminatı sevgili genç bozkurt kardeşlerim, eş dost akrabalarım, çok zor şartlar altında birçok olumsuzluklara rağmen kahramanca, korkusuzca, objektif olarak halkımıza haber ulaştırmak için mücadele veren değerli basınımızın güzide temsilcileri; hepinizi saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

Sizlere kısaca özgeçmişimden bahsetmek istiyorum. 1956 yılında Iğdır’ın Taşburun Beldesi’nde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Iğdır’da tamamladım. Yükseköğrenimimi ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tamamladım. Ankara’da farklı devlet kurumlarında memurluk görevinde bulundum. Türkiye’nin ve ilimizin kader seçimi olarak düşündüğüm 7 Haziran’da 25. dönem milletvekilliği için MHP’den Iğdır milletvekili aday adayı oldum. Bu kutlu yolda herkesin duasına, yardımına ve desteğine ihtiyacım var. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde el ele, omuz omuza, gönül gönüle vererek taşın altına elimize koymamız gerekiyor. Iğdır’ımız üzerinde oynanmak istenen tüm kirli oyunları, çocuklarımız için, Iğdır’ımızın geleceği için birlikte ortadan kaldıracağız. Diğer MHP aday adayı arkadaşlarıma da başarılar dilerken, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Referansımız halktır.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.