Pozitif Düşünce Derneği Üyelerinden Yüksel Babal’a Ziyaret

   

Iğdır Pozitif Düşünce Derneği üyelerinden Dr. Mehmet KUM, Buğra Kaan KUM, Dr. Emin AKYILDIZ, Iğdır Eski Belediye Başkanı Orhan AĞIRKAYA ve Emekli Öğretmen Ekrem BAYDAR İl Emniyet Müdürü Yüksel BABAL’ı 02 Ağustos 2016 günü makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, misafirler; 15 Temmuz 2016 tarihinde bir grup Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ye mensup cuntacı askerin demokrasimize ve hukukumuzun üstünlüğüne yönelik menfur bir şekilde silahlı darbe girişimlerine karşı, ülke genelinde emniyet teşkilatının sergilediği özverili ve kahramanca mücadelesi karşısında ve Iğdır’da da mahiyetinde görevli personeli ile birlikte sabaha kadar sürdürülen demokrasi mücadelesine ve gösterilen vatan-millet sevgisine istinaden emniyet teşkilatı nezdinde İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a teşekkür ettiler.

 İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine; demokrasimizi ve hukukun üstünlüğünü hiçbir kurum, kuruluşun illegal yapılanmanın bozamayacağını, sorunların demokratik düzlemde ve hukukun üstünlüğü çerçevesinde çözümüne, yine kanunların ve anayasanın kendilerine vermiş olduğu hak ve yetkiler doğrultusunda çözüm bulunacağını, bu bağlamda Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün menfur darbe girişimine karşı halkın göstermiş olduğu birlik ve beraberlikten de bunun anlaşıldığını, halkımızın bundan sonra asla bu tür çirkin olaylara müsaade etmeyeceğine olan inancını ifade ederek, Iğdır Pozitif Düşünce Derneği Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.