Pozitif Düşünce Derneği, Av. Fatma Bacara’yı Konuk Etti

hg

Iğdır Pozitif Düşünce Derneği üyeler, Avukat, Şair ve Yazar Fatma Bacara’yı konuk ederek edebiyat çalışmaları hakkında sohbet ettiler.

Fethiye’de noterlik yapan, Iğdır ile ilgili yazdığı hikâye ve denemelerle tanınan Iğdırlı Fatma Bacara, yeni kitap çalışması olduğunu ve yakında piyasaya çıkacağını söyledi.

Ev sahipliğini Yurtkur Müdürü Halil Çavlu’nun yaptığı toplantıya; Dernek Başkanı Sözer Akyıldırım, üyeler Dr. Mehmet Kum, Orhan Ağırkaya, Dr. Emin Akyıldız, Yazar Fatma Çetin Kabadayı, Ecz. Sabahat Karagöz, Şair Kamalettin Kalkan, Araştırmacı-Yazar Serdar Ünsal, Eğitimci Cafer Alagöz, Ekrem Baydar, Gazeteci Akay Aktaş katılarak Iğdır’ın sorunları ve yazarlık konularında sohbet ettiler.

Dernek Başkanı Sözer Akyıldırım, derneğin kuruluş amacını anlatarak; “Iğdır’ın yetiştirdiği bir yazarımızı ağırlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.

 Avukat-Yazar Fatma Bacara ise sırf yazarlık yapmak için avukatlık mesleğini bıraktığını, güzel hikâye çalışmaları olduğunu belirterek; “tek sıkıntım edebiyat dünyasında az tanınmaktır. Bunu da siz değerli hemşerilerim sayesinde aşacağız. Beni misafir ettiğiniz için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.