Polisevi’nde Hizmet Aksamadan Devam Ediyor

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Geçtiğimiz Pazar günü Iğdır Polisevi’nin çatı katında büyük bir yangın meydana geldi. Çıkan yangından dolayı 4. kattaki restaurant büyük oranda hasar gördü. Büyük bir maddi hasara neden olan yangın sonucunda can kaybının yaşanmaması en büyük teselli oldu.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka, yangından sonra Polisevi Müdürü Sayın Osman Karar’ı makamında ziyaret ederek meydana gelen hasar ve polisevinde sunulan hizmetle ilgili bilgi aldı. Polisevi Müdürü Osman Karar yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi:

“Yangından sonra 4. katta bulunan restaurantımız tamamen kullanılamaz hale geldiği için sivil vatandaşlarımıza ve kamu memurlarına verdiğimiz hizmeti aksatmamak adına 1. katta bulunan 100 kişilik restaurantımızda hizmetin aksamaması için her türlü tedbiri aldık. Öyleki yangının hemen ertesi günü servisimiz devam etti. Depolarımızdaki yedek ekipmanlarımızla hiçbir aksilik yaşanmadan servislerimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Yazlık mutfağımız temizlendi ve hizmet vermeye hazır duruma geldi. Hasar gören üst kısmın tadilatı için gerekli işlemleri başlattık. En kısa zamanda üst kattaki restaurantımızı tekrar faaliyete geçireceğiz.”

Polisevini ziyaret eden gazetemiz Mehmet Toka ise; “bu kadar büyük bir hasardan sonra hiçbir şey olmamış gibi hizmetini sürdüren polisevi memurlarını ve Sayın Müdürümüz Osman Bey’i kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.