Polis Haftası Muhteşem Etkinliklerle Devam Ediyor

99

10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluşu ve Polis Haftası dolayısıyla Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ve beraberindeki emniyet mensupları birbirinden özel etkinliklerle Polis Haftasını kutlamaya devam ediyor. Kendi haftalarında bile vatandaşların menfaatine olan etkinliklere imza atan Iğdır Emniyet Müdürlüğü personeli vatandaşlardan büyük beğeni topluyor.

Polis haftası sebebi ile çocukları da unutmayan Iğdır Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Iğdır Vali Yolu’nda bulunan çocuk eğlence parkını ücretsiz bir biçimde vatandaşların hizmetine sundu. Iğdır İl Emniyet Müdürü lunaparka gelen çocukların hepsiyle tek tek sohbet ederek ilgilendi. Minikler emniyet müdürünün bu samimi yaklaşımını büyük mutlulukla karşıladılar. Ailelerle de bir bir sohbet eden Babal, miniklerin eğlencelerine de bizzat katıldı. Çarpışan araba olarak adlandırılan oyuncaklara çocuklarla beraber binen Yüksel Babal neşeli tavırlarıyla çevredeki herkesi ve özellikle minikleri mutlu etti. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube ekipleri tarafından oluşturulan stantlarda vatandaşlara yönelik patlamış mısır ve pamuk şeker dağıtımı yapıldı. Burada yetişkin vatandaşlardan birisi Yüksel Babal’a seslenerek ;”Sayın Müdürüm, sadece çocuklara mı şeker var? Biz büyükler ne olacağız?” dedi. Bunun üzerine Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal kendi hazırladığı pamuk şekeri vatandaşa ikram etti.

Parktaki herkesin neşe kaynağı olan Mustafa adlı bir bebek ise Yüksel Babal’ın da özel ilgisine muhatap oldu. Yüksel Babal uzun süre kucağından indirmediği Mustafa adlı bebeğin ailesi ile de sohbet ederek herhangi bir istekleri olup olmadığını sordu. Oyuncaklarla oynayan miniklerin geçirdiği ufak kazalar sonrasında gözyaşlarını dindiren isim de yine Emniyet Müdürü Yüksel Babal oldu. Iğdır Emniyet Müdürlüğü polisleri çocukların her biriyle zaman geçirerek onlara güven duygusu vermeye çalıştıklarını söylediler. Etkinlikler hafta boyunca devam edecek ve en son olarak 10 Nisan Cuma günü düzenlenecek olan resepsiyonla son bulacak.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.